Garantija Parsisiųsti

DENON gaminamos prekės pasižymi itin aukšta kokybe, tačiau paaiškėjus, kad jūsų įsigytasis DENON gaminys turi trūkumų, susisiekite su pardavėju, iš kurio šį gaminį įsigijote.

Per įgaliotąjį pardavėją DENON suteikia gamintojo garantiją, galiojančią 2 metus. Pardavėjas privalo užpildyti garantijos dokumentą ir nurodyti, kur kreiptis pastebėjus prekės trūkumų.

Garantijos laikotarpiu dėl DENON gaminio remonto nepatirsite jokių išlaidų. Kitų, papildomų reikalavimų, garantija neapima. Vis dėlto, paaiškėjus, kad gaminio ydų atsirado dėl netinkamo naudojimo, išorinės įtakos ar savavališkai atliktų modifikacijų (taikoma ir įrenginiui, ir programinei įrangai), gamintojo garantija netaikoma.

Garantijos laikotarpis skaičiuojamas nuo gaminio pardavimo galutiniam naudotojui dienos. Kreipiantis dėl garantinio remonto, pardavėjui būtina pateikti prekės įsigijimą patvirtinantį dokumentą. Pageidautina, kad defektų turintis gaminys būtų pristatytas pardavėjui originalioje apsauginėje pakuotėje.

Norėdami įsitikinti, kad gaminiui taikoma DENON garantija, prieš įsigydami prekę, pasitarkite su pardavėju– garantiją teikia tik DENON įgaliotieji pardavėjai. Kiti pardavėjai DENON garantijos neteikia.

Dėl gaminių, kurių garantijos laikotarpis pasibaigęs, remonto rekomenduojame kreiptis į pardavėją ar aptarnavimo centrą tiesiogiai į