HEOS 5 HS2

 • NAUJIENA Atkūria aukštos raiškos formatų garso įrašus
 • NAUJIENA Integruotas Bluetooth®
 • Neprilygstamas garsas, sklindantis iš stilingo įrenginio
 • Rankenėlė leidžianti lengvai transportuoti kolonėlę ten kur reikia nuostabaus garso.
 • Du specialiai suprojektuoti žemų dažnių garsiakalbiai
 • Du vidutinių-žemų dažnių garsiakalbiai, pasyvus spinduliuotuvas bei keturi ypatingi D klasės stiprintuvai.

  Perjungti spalvą:

Funkcijos - HEOS 5 HS2

Elegancija ir funkcionalumas

Idealiai tinka vidutinio dydžio ir didelėms patalpoms, pavyzdžiui, svetainėms, dideliems miegamiesiems ir kabinetams, mažesniems gyvenamiesiems kambariams.


Gražaus dizaino, vidutinio dydžio kolonėlės atkuria muziką iš debesies, telefono, ar planšetinio kompiuterio, USB ar NAS laikmenų. Tegul norai būna dideli - jie pildosi.


Jie pasižymi puikiai suprojektuotomis keturiomis įprastinėmis viso diapazono tvarkyklėmis, vienu spinduliuokliu ir keturių kanalų D klasės stiprintuvu, šios tvarkyklės skaitmeninį signalą apdoroja taip meniškai, kad galite mėgautis būtent tuo garsu, kuris buvo kuriamas garso įrašų studijoje. Išvertus iš techninės kalbos: stiprus, švarus garsas, sklindantis iš patikrinto, garso studijos lygį atitinkančio įrenginio.

 • Aptakus ir elegantiškas dizainas su aukštos raiškos formatų garso įrašų atkūrimu
 • Aptaki ir elegantiška forma, bet puikios kokybės viso diapazono garsas.
 • Neįtikėtinas išvesties lizdas, diskretiškai integruotas į pagrindą.
 • Garso stiprumo reguliavimo ir garso nutildymo mygtukai, garso nutildymo indikatorius, kelių spalvų statuso LED indikatorius.
 • NEMOKAMA HEOS programėlė iOS ir Android
 • klausykitės jūsų telefone ar planšetiniame kompiuteryje saugomos muzikos.
 • USB LIZDAS IR PAPILDOMOS ĮVESTIS LEIDŽIA KLAUSYTIS MUZIKOS IŠ ĮVAIRIŲ ŠALTINIŲ VIENAME AR KELIUOSE HEOS ĮRENGINIUOSE, KURIE YRA TOBULAI SINCHRONIŠKI.
 • INTREGRUOTA DUAL BAND BEVIELĖ JUNGTIS LEIDŽIA PRISIJUNGTI PRIE STANDARTINIO BEVIELIO NAMŲ TINKLO.
 • ETHERNET JUNGTIS SKIRTA NAUDOTI LAIDINIAME TINKLE.
 • Garso stiprumo reguliavimo ir garso nutildymo mygtukai, garso nutildymo lemputė, kelių spalvų statuso lemputė.

Visų HEOS garsiakalbių charakteristikos:

KELIŲ ERDVIŲ GARSAS

Tegul kiekviename kambaryje skamba savo HEOS muzika. Arba, kelis garsiakalbius sujungę, pripildykite visus namus tos pačios dainos skambėjimo. Daugiaerdvis garsas reiškia daug galimybių.
Išsamiau

PROGRAMĖLĖS IR MUZIKOS PASLAUGOS

Muzika iš debesies, muzikos srautas ir nuosava muzikos biblioteka: visas jūsų mėgstamiausias dainas palaiko fantastiška NEMOKAMA programėlė.
Išsamiau

STULBINAMA GARSO KOKYBĖ

HEOS garsiakalbiai švarų garsą atkuria ne atsitiktinai: juos projektuoja Denon ekspertai, kurie jau daugiau kaip 100 metų yra garso sistemų lyderiai.
Išsamiau

PAPRASTI NUSTATYMAI

Neįtikėtina, kaip lengva pradėti klaustis muzikos per HEOS garsiakalbius. Pastatykite garsiakalbius, ir jau po kelių minučių iš jų sklis muzika. Iš teisų paprasta!
Išsamiau

Specifikacija - HEOS 5 HS2

Bendras

Idealus vidutiniams ir dideliems kambariams, tokiems kaip valgomasis, didesni miegamieji ir biurai.

Garsiakalbių Vienetai 2 aukštų dažnių, 2 žemų dažnių

NAUJIENA Bluetooth funkcija Taip

NAUJIENA Aukštos Raiškos garso įrašų formatų Taip

Korpuso Dizainas vieno pasyvaus radiatoriaus

Stiprintuvo Kanalai 4

3.5mm audio line-in jungtis Taip (1)

USB lizdas tiesioginiam saugomos muzikos prijungimui Taip (1)

Laidinis Internetas Ethernet kištukas (1)

Belaidis tinklas 802.11a/b/g/n/ac tinklais 2.4GHz ir 5GHz juostomis

3.5mm Ausinių Išvesties lizdas NE

Apima srieginę jungtį montavimui ant sienos/stovo NE

Talpinimas Horizontaliai

Išmatavimai (IxPxA) 209 x 294 x 166 mm

Atsisiuntimai - HEOS 5 HS2

pdf file
Vadovas internetu
pdf file
Specification Sheet - English

1,78 MB
08-16-2015

pdf file
Quick Start Guide - English

3,07 MB
09-08-2014

Atsiliepimai ir Apdovanojimai - HEOS 5 HS2

Awards
M3
„Garsas yra puikus, o Heos5 kolonėlė užpildo didesnius kambarius be jokių problemų.”
„Kitas tvirtas argumentas yra platus gamintojo modelių asortimentas”
Audio Vision
"Denon kurta HEOS Multi-room sistema neparodo jokių trūkumų[…] Didesnė įvairovė turbūt nebeįmanoma. […] Denon siūlo galimybę sujungti jau turimas kolonėles arba stereo sistemą su Multi-room sistemos galimybėmis.”
Pocketlint
“Jei ieškote geros multi-room garso sistemos, galinčios atkurti praktiškai visus garso formatus – įskaitant aukščiausios kokybės lossless garso failus – nerasite geresnės investicijos nei atnaujintas Denon Heos HS2.”
Tuexperto
„HEOS HS2 – geriausia metų WiFi Sistema Ispanijoje. Japonų aukštos kokybės garso kompanija sukūrė produktų šeimą HEOS, kurios tikslas pasiūlyti kuo pilnesnę produktų pasiūlą, taip užtikrindami, kad nėra situacijos kurios neįveiktų HEOS.”
T3 - HEOS System
"Kova tarp Denon ir Sonos yra labia nuožmi […] HEOS vis dar yra geriausiai skambanti multi-room garso sistema […] Stulbinanti garso atkūrimo kokybė bei užtikrintas galingas programėlės veikimas."
AV Forumai

"Bendras derinys kokybės, lankstumo ir našumo žymi jį tarp visų konkurencijos." Pilna apžvalga - spustelėkite čia.

Pocket-lint Rekomenduojame 2015 m

Jei rinkoje ieškote geros diaugiaerdvės garso sistemos, atkuriančios didžiąją daugumos tiekėjų grojamą muziką internete, būtų lengvai nustatoma ir puikiai skambėtų, Denon HEOS sistema skirta būtent jums.

EISA APDOVANOJIMAS Geriausias 2015-2016 m. gaminys

Nustebins itin sodrūs žemi garsai, subalansuotas diapazonas ir kambarį užliejanti energija: puikus būdas pripildyti namus nuostabaus garso.

T3 Best on Test

Denon gaminamas HEOS – tai daugiaerdvio garso sistema, kurią renkamės! Daug funkcijų, galimybė klausytos muzikos iš USB laikmenos, patogi programėlė – šis grotuvas geriausias!

WHAT HI-FI?

Vienas iš geriausiomis savybėmis pasižyminčių konkurentų, galėsiančių nurungti Sonos srityje, kur jis jaučiasi esąs stipriausiais. Kainuoja panašiai, ne mažiau stilingas, stebėtinai paprasta naudoti ir pasižymi keliomis nuostabiomis savybėmis, apie kurias Sonos nepagalvojo.

InsideCI?

Denon gaminamas HEOS – tai universali daugiaerdvė garso sistema, turinti itin daug galimybių. 5 ir 7 modeliai turi tris aktyvius garsiakalbius, todėl pribloškia muzikalumu ir tikroviškumu, o Link siūlo tik paprastą būdą sujungti esamas sistemas. Nors HEOS programėlė (pavaizduota viršuje) yra labai funkcionali, HEOS siūlu daug būdų valdyti sistemą ir palaiko AWE, o tai sustiprina pasitikėjimą sistema. Nors HEOS šiemet pristatė daugiau naujų gaminių (galėtume lažintis, kad iki metų pabaigos HEOS pristatys AVR ir siauruosius garsiakalbius), balsuojame už šią garso sistemą ir jos klausysimės 2015 metais.

AREA DVD

„HEOS dovanoja puikią garso kokybę, paprastumą įrengiant ir lankstumą. HEOS itin patrauklus dėl diegimo ir tvarkyklių, tinka Crestron, Control4, RTI ir …“. „Lyderis HEOS 7 puikiai tinka dideliems kambariams ir pripildo juos stipraus erdvinio garso.“                                                                     „Visi komponentai gyvi ir dinamiški. Žemi garsai glausti, bet puikiai subalansuoti. HEOS 7 yra nugalėtojas – jis toks galingas, jog atrodo, kad žemi dažniai sklinda iš po baldų“.

Hifi Choice

Paprasta naudoti, garsiakalbio dizainas ir muzikalumais išsiskiria iš kitų daugiaerdvių sistemų: Denon gaminys HEOS kartelę iškelia labai aukštai.

DUK - HEOS 5 HS2

 • KAS DENON GAMINAMAS HEOS?
  Denon gaminamas HEOS – tai bevielė daugiaerdvė garso sistema, į vieną šeimą sujungianti nuostabiai skambančius grotuvus, skirtus naudoti visuose jūsų namuose. Nemokama programėlė skirta valdyti visus sistemos prietaisus iš telefono ar planšetinio kompiuterio su iOS arba Android operacine sistema. Galite mėgautis mėgstamiausia internetu transliuojama muzika, klausytis interneto radijo stočių ar savo turimos muzikos kolekcijos, o sistemą paruošite naudojimui vienu įkvėpimu....Išsamiau
 • KUO GARSIAKALBIAI HEOS IŠSISKIRIA IĮŠ KITŲ BEVIELIŲ GARSIAKALBIŲ?
  HEOS yra tikra daugiaerdvė sistema. Vienos dainos galite klausytis visuose ar tik keliuose kambariuose, galite klausytis ir skirtingų dainų visuose kambariuose. Tuo ši sistema pranašesnė už kitas bevieles sistemas, pavyzdžiui, Airplay ar Bluetooth. HEOS naudoja standartinę bevielę namų technologiją, taigi galite naudoti įprastinį maršrutizatorių: nereikia jokios papildomos įrangos. Bevielis diapazonas ir garso kokybė gerokai pranoksta Bluetooth ir kitus prietaisus, o garsiakalbius galite valdyti, naudodami vieną nemokamą HEOS programėlę. HEOS gamina meistrai, turintys šimtametes garso įrenginių gamybos tradicijas....Išsamiau
 • KUO VIENI NUO KITŲ SKIRIASI 3 EOS GARSIAKALBIAI?
  HEOS 3 sudaro mažoms ir vidutinio dydžio patalpoms sukurtos dvi įprastinės viso diapazono tvarkyklės su dviejų kanalų D klasės stiprintuvu. HEOS 5 - tai 5 tvarkyklių sistema su 4 aktyviomis tvarkyklėmis (su žemų dažnių garsiakalbiai, 2 aukštų dažnių garsiakalbiai) bei 4 kanalų D klasės stiprintuvu bei pasyviu spinduliuotuvu. Idealiai tinka naudoti vidutinio dydžio ir didelėse patalpose. HEOS 7 turi 7 tvarkykles, įskaitant dvigubą žemų dažnių garsiakalbį, du aukštų dažnių garsiakalbius ir aktyvų žemų dažnių generatorių su 5 kanalų D klasės stiprintuvu ir dviem pasyviais spinduliuotuvais. HEOS 7 turi ausinių lizdą. Visi modeliai turi vienodas galimybes transliuoti muziką iš interneto, USB ir Aux lizdus.....Išsamiau
 • KOKS HEOS GARSIAKALBIS YRA TINKAMIAUSIAS MANO KAMBARIUI?
  Visi HEOS garsiakalbiai dovanoja neprilygstamą garo kokybę. Parastai HEOS 7 rekomenduojama naudoti didesniuose kambariuose ir atviroms erdvėms, pavyzdžiui, svetainėms, kiemeliams, namams su terasomis bei tinkamasi entuziastams, kurie nori giliausių žemų tonų bei didžiausio galingumo. HEOS 5 skirta vidutinio dydžio ir didelėms patalpoms, pavyzdžiui, svetainėms, dideliems miegamiesiems ir kabinetams, mažesniems gyvenamiesiems kambariams. HEOS 3 tinka naudoti mažoms ir vidutinio dydžio patalpoms: miegamiesiems, kabinetams, virtuvėms.... Išsamiau
 • Ko DAR PRIREIKS, KAD HEOS VEIKTŲ MANO NAMUOSE?
  Į iPhone, iPad ar iPod, kuriuose įdiegta iOS 5 ar aukštesnė operacinė sistema, ar į telefoną su Android operacine sistema turėsite parsisiųsti nemokamą HEOSbyDenon programėlę.....Išsamiau
 • KOKIUS MUZIKOS ŠALTINIUS HEOS PALAIKO?
  Spotify, TuneIn, Deezer, Napster, TIDAL, SoundCloud, Mood Mix, - netrukus pasiūlysime daugiau; telefone ir planšetiniame kompiuteryje saugoma muzika, muzika iš USB laikmenos ar analoginių šaltinių.Išsamiau
 • AR GALIU NAUDOTI DU HEOS GARSIAKALBIUS KARTU STEREO GARSUI IŠGAUTI?
  Stereo garsui išgauti kartu galite naudoti du HEOS 1, du HEOS 3, du HEOS 5 du HEOS 7 garsiakalbius.Išsamiau
 • KIEK HEOS GARSIAKALBIŲ GALIMA NAUDOTI VIENU METU?
  Sistema palaiko iki 32 HEOS grotuvų tinkle. Išsamiau
 • KAS YRA NEMOKAMA HEOS PASKYRA IR KUO JI NAUDINGA?
  HEOS paskyroje saugoma informacija apie nustatymus ir jūsų pasirinkimus, pavyzdžiui, prisijungimų prie muzikos paslaugų informaciją ir HEOS grojaraščius. Norėdami prie sistemos prijungti papildomą telefoną ar planšetinį kompiuterį, jums tereikia kiekviename naujame įrenginyje prisijungti prie paskyros, naudojant savo HEOS naudotojo vardą ir slaptažodį. Jūsų muzikos paslaugos bei HEOS grojaraščiai iškart bus pasiekiami ir jūsų naujajame įrenginyje. Jums pageidaujant, viename namų ūkyje galima kelių naudotojų HEOS paskyras. Taigi kiekvienas šeimos narys gali turėti savo asmeninę, pvz., Spotify, paskyrą ir naudotis namuose esančiais garsiakalbiais.... Išsamiau
 • KUR GALIU ĮSIGYTI HEOS?
  Įgaliotųjų HEOS pardavėjų sąrašą rasite mūsų svetainėje: skiltyje Įgaliotieji pardavėjai.

Palyginimas - HEOS 5 HS2

Modelis
HEOS 5 HS2
Bendras
Išmatavimai (IxPxA)
209 x 294 x 166 mm
-
189 x 129 x 128 mm
Idealus
vidutiniams ir dideliems kambariams, tokiems kaip valgomasis, didesni miegamieji ir biurai.
mažiems ir vidutiniams kambariams, yra drėgmei atspari tai puikiai tinka vonios kambariui.
mažiems ir vidutiniams kambariams, yra drėgmei atspari tai puikiai tinka vonios kambariui.
Garsiakalbių Vienetai
2 aukštų dažnių, 2 žemų dažnių
dvigubi pilno diapazono
dvigubi pilno diapazono
Korpuso Dizainas
vieno pasyvaus radiatoriaus
Uždaras
Uždaras
Stiprintuvo Kanalai
4
2
2
3.5mm audio line-in jungtis
Taip (1)
Taip (1)
Taip (1)
USB lizdas tiesioginiam saugomos muzikos prijungimui
Taip (1)
Taip (1)
Taip (1)
Laidinis Internetas
Ethernet kištukas (1)
Ethernet kištukas (1)
Ethernet kištukas (1)
Belaidis tinklas
802.11a/b/g/n/ac tinklais 2.4GHz ir 5GHz juostomis
802.11a/b/g/n tinklas 2.4GHz ir 5Ghz juostų
802.11a/b/g/n/ac tinklais 2.4GHz ir 5GHz juostomis
3.5mm Ausinių Išvesties lizdas
NE
NE
Apima srieginę jungtį montavimui ant sienos/stovo
NE
Taip
Talpinimas
Horizontaliai
Horizontaliai
Horizontaliai
NAUJIENA Bluetooth funkcija
Taip
Coming Soon
Taip
NAUJIENA Aukštos Raiškos garso įrašų formatų
Taip
Coming Soon
Taip