HEOS 3 HS2

 • NAUJIENA Atkūria aukštos raiškos formatų garso įrašus
 • NAUJIENA Integruotas Bluetooth®
 • Tvirtinama horizontaliai arba vertikaliai
 • Naudokite 2 kolonėles ir išgaukite puikią stereo porą
 • Du viso diapazono garsiakalbiai su dviejų kanalų D klasės stiprintuvais

  Perjungti spalvą:

Funkcijos - HEOS 3 HS2

Kompaktiškos kolonėlės grojančios galingą HEOS garsą

Idealiai tinka mažoms ir vidutinio dydžio patalpoms, pavyzdžiui miegamiesiems, kabinetams ar virtuvėms. Kompaktiškos bet pasižyminčios visomis svarbiausiomis charakteristikomis kolonėlės atkuria garsą iš debesies, telefono ar planšetinio kompiuterio, USB ar NAS laikmenų.


Kolonėlės pasižymi puikiai suprojektuotais dviem pilno diapazono garsiakalbiais su dviejų kanalų D klasės stiprintuvu, kurie skaitmeninį signalą apdoroja taip meniškai, kad galite mėgautis būtent tuo garsu, kuris buvo kuriamas garso įrašų studijoje. Išvertus iš tiechninės kalbos: stiprus, švarus garsas, sklindantis iš patikrinto, garso studijos lygį atitinkančio įrenginio.

 • DU VISO DIAPAZONO GARSIAKALBIAI SU DVIEJŲ KANALŲ D KLASĖS STIPRINTUVU.
 • Atkūria Aukštos Raiškos Formatų garso įrašus
 • KOLONĖLĖS PAKANKAMAI MAŽOS, KAD GALĖTUMĖTE NAUDOTI JAS, KUR PANORĖJĘ, TAČIAU IŠ JŲ SKLINDA STIPRUS HEOS GARSAS.
 • DU PILNO DIAPAZONO GARSIAKALBIAI SKLEIDŽIA SODRŲ, ŠVARŲ GARSĄ, STIPRINAMĄ PAPRASTO IR EFEKTYVAUS DVIEJŲ KANALŲ SKAITMENINIO STIPRINTUVO.
 • Preciziškų akustikos algoritmų, sukurtų žymiausių garso įrašų studijų, pagalba garsas optimizuojamas.
 • Sukonfigūruokite du HEOS 3 garsiakalbius stereo garsui išgauti.
 • Transliuokite Jūsų mėgstamą muziką iš mėgstamų muzikos transliavimo servisų kaip, Spotify, Deezer ar Tune-In per Blutooth arba per Wi-Fi garso transliacijas.
 • NEMOKAMA HEOS programėlė iOS, Android ir Kindle.
 • klausykitės jūsų telefone ar planšetiniame kompiuteryje saugomos muzikos.
 • USB lizdas ir papildomas įvesties lizdas leidžia klausytis muzikos iš šių išteklių per veiną ar kelis HEOS grotuvus, kurie yra tobulai sinchroniški.
 • INTREGRUOTA DUAL BAND BEVIELĖ JUNGTIS LEIDŽIA PRISIJUNGTI PRIE STANDARTINIO BEVIELIO NAMŲ TINKLO.
 • Garso stiprumo reguliavimo ir garso nutildymo mygtukai, arso nutildymo lemputė, kelių spalvų statuso lemputė
 • Ethernet jungtis skirta naudoti laidiniame tinkle.
 • Žemų ir aukštų dažnių reguliavimas.

Visų HEOS garsiakalbių charakteristikos:

KELIŲ ERDVIŲ GARSAS

Tegul kiekviename kambaryje skamba savo HEOS muzika. Arba, kelis garsiakalbius sujungę, pripildykite visus namus tos pačios dainos skambėjimo. Daugiaerdvis garsas reiškia daug galimybių.
Išsamiau

PROGRAMĖLĖS IR MUZIKOS PASLAUGOS

Muzika iš debesies, muzikos srautas ir nuosava muzikos biblioteka: visas jūsų mėgstamiausias dainas palaiko fantastiška NEMOKAMA programėlė.
Išsamiau

STULBINAMA GARSO KOKYBĖ

HEOS garsiakalbiai švarų garsą atkuria ne atsitiktinai: juos projektuoja Denon ekspertai, kurie jau daugiau kaip 100 metų yra garso sistemų lyderiai.
Išsamiau

PAPRASTI NUSTATYMAI

Neįtikėtina, kaip lengva pradėti klaustis muzikos per HEOS garsiakalbius. Pastatykite garsiakalbius, ir jau po kelių minučių iš jų sklis muzika. Iš teisų paprasta!
Išsamiau

Specifikacija - HEOS 3 HS2

Bendras

Idealus mažiems ir vidutiniams kambariams, tokiems kaip miegamasis, biuras arba virtuvė.

Garsiakalbių Vienetai dvigubi pilno diapazono

NAUJIENA Bluetooth funkcija Taip

NAUJIENA Aukštos Raiškos garso įrašų formatų Taip

Korpuso Dizainas Uždaras

Stiprintuvo Kanalai 2

3.5mm audio line-in jungtis Taip (1)

USB lizdas tiesioginiam saugomos muzikos prijungimui Taip (1)

Laidinis Internetas Ethernet kištukas (1)

Belaidis tinklas 802.11a/b/g/n/ac tinklais 2.4GHz ir 5GHz juostomis

3.5mm Ausinių Išvesties lizdas NE

Apima srieginę jungtį montavimui ant sienos/stovo Taip

Talpinimas Vertikaliai arba Horizontaliai

Išmatavimai (IxPxA) 130 x 272 x 165 (mm, horizontal placement)

Atsisiuntimai - HEOS 3 HS2

pdf file
Vadovas internetu
pdf file
Specification Sheet - English

1,79 MB
08-16-2015

pdf file
Quick Start Guide - English

2,71 MB
09-08-2014

Atsiliepimai ir Apdovanojimai - HEOS 3 HS2

Awards
Audio Vision
"Denon kurta HEOS Multi-room sistema neparodo jokių trūkumų[…] Didesnė įvairovė turbūt nebeįmanoma. […] Denon siūlo galimybę sujungti jau turimas kolonėles arba stereo sistemą su Multi-room sistemos galimybėmis.”
Pocketlint
“Jei ieškote geros multi-room garso sistemos, galinčios atkurti praktiškai visus garso formatus – įskaitant aukščiausios kokybės lossless garso failus – nerasite geresnės investicijos nei atnaujintas Denon Heos HS2.”
Tuexperto
„HEOS HS2 – geriausia metų WiFi Sistema Ispanijoje. Japonų aukštos kokybės garso kompanija sukūrė produktų šeimą HEOS, kurios tikslas pasiūlyti kuo pilnesnę produktų pasiūlą, taip užtikrindami, kad nėra situacijos kurios neįveiktų HEOS.”
T3 - HEOS System
"Kova tarp Denon ir Sonos yra labia nuožmi […] HEOS vis dar yra geriausiai skambanti multi-room garso sistema […] Stulbinanti garso atkūrimo kokybė bei užtikrintas galingas programėlės veikimas."
AV Forumai

"Bendras kokybės, lankstumo ir našumo derinys išryškina ją tarp visų konkurencijos kolonėlių."Norėdami perskaityti visą apžvalgą spauskite  čia.

EISA APDOVANOJIMAS Geriausias 2015-2016 m. gaminys

Nustebins itin sodrūs žemi garsai, subalansuotas diapazonas ir kambarį užliejanti energija: puikus būdas pripildyti namus nuostabaus garso.

T3 Geriausi testo rezultatai

Denon gaminamas HEOS – tai daugiaerdvio garso sistema, kurią renkamės! Daug funkcijų, galimybė klausytos muzikos iš USB laikmenos, patogi programėlė – šis grotuvas geriausias!

WHAT HI-FI?

Vienas iš geriausiomis savybėmis pasižyminčių konkurentų, galėsiančių nurungti Sonos srityje, kur jis jaučiasi esąs stipriausiais. Kainuoja panašiai, ne mažiau stilingas, stebėtinai paprasta naudoti ir pasižymi keliomis nuostabiomis savybėmis, apie kurias Sonos nepagalvojo.

InsideCI?

Denon gaminamas HEOS – tai universali daugiaerdvė garso sistema, turinti itin daug galimybių. 5 ir 7 modeliai turi tris aktyvius garsiakalbius, todėl pribloškia muzikalumu ir tikroviškumu, o Link siūlo tik paprastą būdą sujungti esamas sistemas. Nors HEOS programėlė (pavaizduota viršuje) yra labai funkcionali, HEOS siūlu daug būdų valdyti sistemą ir palaiko AWE, o tai sustiprina pasitikėjimą sistema. Nors HEOS šiemet pristatė daugiau naujų gaminių (galėtume lažintis, kad iki metų pabaigos HEOS pristatys AVR ir siauruosius garsiakalbius), balsuojame už šią garso sistemą ir jos klausysimės 2015 metais.

AREA DVD

„HEOS dovanoja puikią garso kokybę, paprastumą įrengiant ir lankstumą. HEOS itin patrauklus dėl diegimo ir tvarkyklių, tinka Crestron, Control4, RTI ir …“. „Lyderis HEOS 7 puikiai tinka dideliems kambariams ir pripildo juos stipraus erdvinio garso.“                                                                           „Visi komponentai gyvi ir dinamiški. Žemi garsai glausti, bet puikiai subalansuoti. HEOS 7 yra nugalėtojas – jis toks galingas, jog atrodo, kad žemi dažniai sklinda iš po baldų“.

Hifi Choice

Paprasta naudoti, garsiakalbio dizainas ir muzikalumais išsiskiria iš kitų daugiaerdvių sistemų: Denon gaminys HEOS kartelę iškelia labai aukštai.

DUK - HEOS 3 HS2

 • KAS DENON GAMINAMAS HEOS?
  Denon gaminamas HEOS – tai bevielė daugiaerdvė garso sistema, į vieną šeimą sujungianti nuostabiai skambančius grotuvus, skirtus naudoti visuose jūsų namuose. Nemokama programėlė skirta valdyti visus sistemos prietaisus iš telefono ar planšetinio kompiuterio su iOS arba Android operacine sistema. Galite mėgautis mėgstamiausia internetu transliuojama muzika, klausytis interneto radijo stočių ar savo turimos muzikos kolekcijos, o sistemą paruošite naudojimui vienu įkvėpimu....Išsamiau
 • KUO GARSIAKALBIAI HEOS IŠSISKIRIA IĮŠ KITŲ BEVIELIŲ GARSIAKALBIŲ?
  HEOS yra tikra daugiaerdvė sistema. Vienos dainos galite klausytis visuose ar tik keliuose kambariuose, galite klausytis ir skirtingų dainų visuose kambariuose. Tuo ši sistema pranašesnė už kitas bevieles sistemas, pavyzdžiui, Airplay ar Bluetooth. HEOS naudoja standartinę bevielę namų technologiją, taigi galite naudoti įprastinį maršrutizatorių: nereikia jokios papildomos įrangos. Bevielis diapazonas ir garso kokybė gerokai pranoksta Bluetooth ir kitus prietaisus, o garsiakalbius galite valdyti, naudodami vieną nemokamą HEOS programėlę. HEOS gamina meistrai, turintys šimtametes garso įrenginių gamybos tradicijas....Išsamiau
 • KUO VIENI NUO KITŲ SKIRIASI 3 EOS GARSIAKALBIAI?
  HEOS 3 sudaro mažoms ir vidutinio dydžio patalpoms sukurtos dvi įprastinės viso diapazono tvarkyklės su dviejų kanalų D klasės stiprintuvu. HEOS 5 - tai 5 tvarkyklių sistema su 4 aktyviomis tvarkyklėmis (su žemų dažnių garsiakalbiai, 2 aukštų dažnių garsiakalbiai) bei 4 kanalų D klasės stiprintuvu bei pasyviu spinduliuotuvu. Idealiai tinka naudoti vidutinio dydžio ir didelėse patalpose. HEOS 7 turi 7 tvarkykles, įskaitant dvigubą žemų dažnių garsiakalbį, du aukštų dažnių garsiakalbius ir aktyvų žemų dažnių generatorių su 5 kanalų D klasės stiprintuvu ir dviem pasyviais spinduliuotuvais. HEOS 7 turi ausinių lizdą. Visi modeliai turi vienodas galimybes transliuoti muziką iš interneto, USB ir Aux lizdus.....Išsamiau
 • KOKS HEOS GARSIAKALBIS YRA TINKAMIAUSIAS MANO KAMBARIUI?
  Visi HEOS garsiakalbiai dovanoja neprilygstamą garo kokybę. Parastai HEOS 7 rekomenduojama naudoti didesniuose kambariuose ir atviroms erdvėms, pavyzdžiui, svetainėms, kiemeliams, namams su terasomis bei tinkamasi entuziastams, kurie nori giliausių žemų tonų bei didžiausio galingumo. HEOS 5 skirta vidutinio dydžio ir didelėms patalpoms, pavyzdžiui, svetainėms, dideliems miegamiesiems ir kabinetams, mažesniems gyvenamiesiems kambariams. HEOS 3 tinka naudoti mažoms ir vidutinio dydžio patalpoms: miegamiesiems, kabinetams, virtuvėms.... Išsamiau
 • Ko DAR PRIREIKS, KAD HEOS VEIKTŲ MANO NAMUOSE?
  Į iPhone, iPad ar iPod, kuriuose įdiegta iOS 5 ar aukštesnė operacinė sistema, ar į telefoną su Android operacine sistema turėsite parsisiųsti nemokamą HEOSbyDenon programėlę.....Išsamiau
 • KOKIUS MUZIKOS ŠALTINIUS HEOS PALAIKO?
  Spotify, TuneIn, Deezer, Napster, TIDAL, SoundCloud, Mood Mix, - netrukus pasiūlysime daugiau; telefone ir planšetiniame kompiuteryje saugoma muzika, muzika iš USB laikmenos ar analoginių šaltinių.Išsamiau
 • AR GALIU NAUDOTI DU HEOS GARSIAKALBIUS KARTU STEREO GARSUI IŠGAUTI?
  Stereo garsui išgauti kartu galite naudoti du HEOS 1, du HEOS 3, du HEOS 5 du HEOS 7 garsiakalbius.Išsamiau
 • KIEK HEOS GARSIAKALBIŲ GALIMA NAUDOTI VIENU METU?
  Sistema palaiko iki 32 HEOS grotuvų tinkle. Išsamiau
 • KAS YRA NEMOKAMA HEOS PASKYRA IR KUO JI NAUDINGA?
  HEOS paskyroje saugoma informacija apie nustatymus ir jūsų pasirinkimus, pavyzdžiui, prisijungimų prie muzikos paslaugų informaciją ir HEOS grojaraščius. Norėdami prie sistemos prijungti papildomą telefoną ar planšetinį kompiuterį, jums tereikia kiekviename naujame įrenginyje prisijungti prie paskyros, naudojant savo HEOS naudotojo vardą ir slaptažodį. Jūsų muzikos paslaugos bei HEOS grojaraščiai iškart bus pasiekiami ir jūsų naujajame įrenginyje. Jums pageidaujant, viename namų ūkyje galima kelių naudotojų HEOS paskyras. Taigi kiekvienas šeimos narys gali turėti savo asmeninę, pvz., Spotify, paskyrą ir naudotis namuose esančiais garsiakalbiais.... Išsamiau
 • KUR GALIU ĮSIGYTI HEOS?
  Įgaliotųjų HEOS pardavėjų sąrašą rasite mūsų svetainėje: skiltyje Įgaliotieji pardavėjai.

Palyginimas - HEOS 3 HS2

Modelis
HEOS 3 HS2
Bendras
Išmatavimai (IxPxA)
130 x 272 x 165 (mm, horizontal placement)
-
189 x 129 x 128 mm
Idealus
mažiems ir vidutiniams kambariams, tokiems kaip miegamasis, biuras arba virtuvė.
mažiems ir vidutiniams kambariams, yra drėgmei atspari tai puikiai tinka vonios kambariui.
mažiems ir vidutiniams kambariams, yra drėgmei atspari tai puikiai tinka vonios kambariui.
Garsiakalbių Vienetai
dvigubi pilno diapazono
dvigubi pilno diapazono
dvigubi pilno diapazono
Korpuso Dizainas
Uždaras
Uždaras
Uždaras
Stiprintuvo Kanalai
2
2
2
3.5mm audio line-in jungtis
Taip (1)
Taip (1)
Taip (1)
USB lizdas tiesioginiam saugomos muzikos prijungimui
Taip (1)
Taip (1)
Taip (1)
Laidinis Internetas
Ethernet kištukas (1)
Ethernet kištukas (1)
Ethernet kištukas (1)
Belaidis tinklas
802.11a/b/g/n/ac tinklais 2.4GHz ir 5GHz juostomis
802.11a/b/g/n tinklas 2.4GHz ir 5Ghz juostų
802.11a/b/g/n/ac tinklais 2.4GHz ir 5GHz juostomis
3.5mm Ausinių Išvesties lizdas
NE
NE
Apima srieginę jungtį montavimui ant sienos/stovo
Taip
Taip
Talpinimas
Vertikaliai arba Horizontaliai
Horizontaliai
Horizontaliai
NAUJIENA Bluetooth funkcija
Taip
Coming Soon
Taip
NAUJIENA Aukštos Raiškos garso įrašų formatų
Taip
Coming Soon
Taip