HEOS HomeCinemaHS2

HEOS HomeCinema HS2 bevielis SoundBar'as bei žemų dažnių kolonėlė prideda jėgos bei gylio pojūtį Jūsų mėgstamiems filmams, muzikai bei įvairiems vaizdo žaidimams.

HEOS HOMECINEMA HS2

Suteikite gylio ir jėgos Jūsų mėgstamiems filmams, muzikai bei kompiuteriniams žaidimams kartu su HEOS HomeCinemaHS2 bevieliu SoundBar'u bei žemų dažnių kolonėle. HEOS HomeCinema HS2 turi aktyvius vidurinių bei aukštų dažnių garsiakalbius kartu su beviele žemų dažnių kolonėle. Soundbar'e yra integruotos HDMI įvėstis bei išvėstis kartu su ARC technologija patogiam sujungimui su televizoriumi. Dolby Digital, Dolby Digital Plus bei DTS dekodavimas nepamirštamam garsui. Klausykite savo mėgstamiausios muzikos serverių per Airplay, Bluetooth bei mėgaukitės aukštos raiškos muzikos formatais.
Lengvai transliuokite muzika valdydami ją balsu kartu su Amazon Alexa.

PAGERINKITE SAVO MĖGSTAMŲ FILMŲ GARSĄ

 • Du aktyvūs vidurinių dažnių bei du aukštų dažnių garsiakalbiai kartu su keturių kanalų D klasės skaitmeniniu signalo stiprinimu.
 • Kartu su beviele žemų dažnių kolonėle, kurioje yra integruotas D klasės skaitmeninis stiprintuvas. Visa tai - gilaus boso pojučiams.
 • Palaiko Dolby Digital, Dolby Digital Plus bei DTS erdvinio garso dekodavimą.
 • Transliuokite populiariausius muzikos serverius per Airplay, Bluetooth bei HEOS programėlę.
 • Naudokite savo balsą muzikos bei kitų Soundbar'o funkcijų valdymui kartu su Amazon Alexa.
 • Mėgaukitės aukštos raiškos muzikos formatais, transliuodami muziką internetu arba tiesiai iš Jūsų USB laikmenos.
 • Palaiko WMA, MP3, ALAC bei FLAC formatus.
 • HDMI įvėstis/išvėstis kartu su ARC technologija.
 • Palaiko Filmų, muzikos bei naktinį rėžimą, įsimintinam klausimui.
 • Du minkšto kupolo aukštų dažnių garsiakalbiai kartu su neodimio magtnetais atkuria garsą itin tiksliai.
 • Heos patentuota žemų dažnių atkūrimo technologija suteikia garsui didesnį dinaminį diapazoną išvengiant garso iškraipymų.
 • HEOS soundbar set-up

  GALINGAS NAMŲ KINO GARSAS

  Suteikite gylio pojūtį savo mėgstamiems filmams bei TV laidoms, kartu su aktyviais vidurinių ir aukštų dažnių garsiakalbiais bei bevieliu žemų dažnių garsiakalbiu.

 • HEOS Bar set-up with Subwoofer

  PALAIKO PAČIUS POPULIARIAUSIUS ERDVINIO GARSO FORMATUS

  Palaiko Dolby Digital, Dolby Digital Plus bei DTS dekodavimą dar įsimintinesniam garsui.

 • HEOS Bar set-up with a pair of wireless HEOS speakers

  TRANSLIUOKITE MUZIKĄ PER AIRPLAY, BLUETOOTH BEI HEOS

  Transliuokite muziką be didesnių pastangų per Apple Airplay arba naudokitės nemokama HEOS programėle, kurioje yra integruotos populiaros muzikos platformos: Spofity, Tunein, Tidal, Amazon Music ir daug daugiau. Taip pat palaiko ir Bluetooth dar didesniam funkcionalumui.

 • HEOS Bar set-up with a pair of wireless HEOS speakers

  AMAZON ALEXA VALDYMAS BALSU

  Palaiko Amazon Alexa, kas leidžia Jums balsu valdyti transliuojamą muziką iš Jūsų mėgstamiausių internetinių muzikos transliavimo platformų - Amazon Music, Tunein ir daug daugiau. Tam, kad pradėtumėte naudotis valdymo balsu galimybe, atidarykite Alexa programėlę ir pasirinkitę skiltį "Skills". Pridėkite HEOS Home Entertainment kad aktyvuotumėte šią galimybę. Tuomet eikite į įšmaniųjų namų skiltį "Alexa" programėlėje ir pasirinkite "Devices and Discover" arba pasakykite "Alexa, discover my devices".

ATRASKITE NUOSTABŲ
HEOS POJŪTĮ.

HEOS technologija leis Jums mėgautis Jūsų mėgstama muzika bet kurioje Jūsų namų patalpoje bevieliu būdu. Paleiskite tą pačią dainą visuose kambariuose vienu metu arba pasirinkite skirtingą dainą kiekvienam kambariui. Mėgaukitės muzika iš Spotify, Tunein, SoundCloud, Tidal, Napster, Deezer arba Jūsų asmeninės muzikos serverių.

HEOS Bar multi-room streaming  


HEOS + ALEXA - VALDYMAS BALSU

Naudokite savo balsą, kad transliuotumėte savo mėgstamą muziką iš įvairių internetinių muzikos platformų. Paprašykite Alexos ir ji tuoj pat ijungs muziką iš Spotify, Amazon Music ir daug daugiau. Keiskite muzikos transliavimo šaltinius, pagarsinkite, patylinkite, užlaikykite bei pasirinkite kitą dainą - visą tai padarykite savo balsu. Tam, kad pradėtumėte naudotis valdymo balsu galimybe, atidarykite Alexa programėlę ir pasirinkitę skiltį "Skills". Pridėkite HEOS Home Entertainment kad aktyvuotumėte šią galimybę. Tuomet eikite į įšmaniųjų namų skiltį "Alexa" programėlėje ir pasirinkite "Devices and Discover" arba pasakykite "Alexa, discover my devices".

 
 • HEOS soundbar set-up

  AUKŠTOS RAIŠKOS GARSO FORMATAI

  HEOS technologija leis Jums mėgautis Jūsų mėgstama muzika betkuriame Jūsų namų kambaryje bevieliu būdu. Paleiskite tą pačią dainą visuose kambariuose vienu metu arba pasirinkite skirtingą dainą kiekvienam kambariui. Mėgaukitės muzika iš Spotify, Tunein, SoundCloud, Tidal, Napster, Deezer arba Jūsų asmeninės muzikos serverių. Kartu su papildomais HEOS komponentais, kaip HEOS technologiją turinčiais namų kino stiprintuvais, Jūs galite klausyti savo mėgstamos muzikos tiek viename kambaryje, tiek visuose namuose.

 • HEOS Bar set-up with Subwoofer

  HDMI IN/OUT WITH AUDIO RETURN CHANNEL (ARC)

  HDMI input and output features Audio Return Channel (ARC) for single cable connection from the sound bar to your TV. Supports 4K with HDCP 2.2, Dolby Vision and HDR10.

 • HEOS Bar set-up with a pair of wireless HEOS speakers

  FILMŲ, MUZIKOS BEI NAKTINIS RĖŽIMAI

  Specialiai ekvalaizeriu optimizuotas garsas yra pritaikytas filmams bei muzikos klausimui. Pasirinkite Filmų rėžimą, kad išryškėtų žemi dažniai, kurie yra reikalingi filmų garso efektams. Pasirinkite Muzikos rėžimą platesniam garsui. Arba pasirinkite naktinį rėžimą ir mėgaukitės švelniu bei tylesniu garsu su mažiau žemų dažnių.

 • HEOS Bar set-up with a pair of wireless HEOS speakers

  VEIKIA SU DAUGELIU TV NUOTOLINIO VALDYMO PULTELIŲ

  Valdykite soundbar'ą su savo televizoriaus nuotolinio valdymo pulteliu.

 • HEOS Bar supports Pandora
 • HEOS Bar supports Spotify
 • HEOS Bar supports TuneIn
 • HEOS Bar supports Amazon Prime Music
 • HEOS Bar supports iHeartRadio
 • HEOS Bar supports SiriusXM
 • HEOS Bar supports TIDAL
 • HEOS Bar supports Napster
 • HEOS Bar supports DEEZER
 • HEOS Bar supports MOOD:MIX
 • HEOS Bar supports SoundCloud
 

DALINKITĖS SAVO MUZIKA VISUR KUR ESATE.

Klausykitės savo asmeninės muzikos kolekcijos per visą HEOS sistemą. Net ir aukštos raiškos formatais. Heos Bar palaiko visus pagrindinius transliavimo formatus. Kontroliuokite muziką visose patalpose per HEOS programėlę. Visos didžiosios internetinės muzikos platformos yra pilnai integruotos šioje programėlėje. Pasirinkite sau tinkamiausią muziką pagal esamą nuotaiką.

VISI HEOS PRODUKTAI TURI:

Multi-room funkciją

kiekvienas kambarys gali turėti savo HEOS garsą. Arba, sugrupuokite keletą garsiakalbių kad užpildytumėt visus namus ta pačia daina. Multi-room reiškia pasirinkimo laisvę.
Išsamiau

Programėlės ir transliavimo paslaugos

Internetinės muzikos transliavimas, jūsų asmeninė muzikos biblioteka - visi Jūsų mėgiami muzikos šaltiniai gali būti atkurti šios programėlės pagalba.
Išsamiau

Gera garso kokybė

Neatsitiktinumas kad HEOS garsiakalbiai turi labai švarų garsą. Juos suprojektavo Denon, jau daugiau nei 100 metų patirtį turinčios įmonės ekspertai
Išsamiau

Paprastas sujungimas

Įspūdinga kaip greitai galite sujungti savo HEOS kolonėles. Įjunkite savo kolonėles ir klausysite muzikos minučių bėgyje. Tai tikrai taip paprasta.
Išsamiau

HEOS + Alexa — Speak Your Commands

Naudokitės savo balsu, kad galėtumėte transliuoti savo mėgstamą muziką iš įvairių muzikos serverių. Paprašykite ir Alexa paleis muziką už Jus.

Tam, kad pradėtumėte naudotis valdymo balsu galimybe, atidarykite Alexa programėlę ir pasirinkitę skiltį "Skills". Pridėkite HEOS Home Entertainment kad aktyvuotumėte šią galimybę.

Tuomet eikite į įšmaniųjų namų skiltį "Alexa" programėlėje ir pasirinkite "Devices and Discover" arba pasakykite "Alexa, discover my devices".

HEOS family
 

Specifikacijos

Garso sistemos
Garsiakalbių sistema

Sound bar'as:
(2) 2”x5” viso diapazono garsiakalbiai
(2) minkšto kupolo aukštadažniai

Žemų dažnių kolonėlėr:
(2) 5.25” žemų dažnių garsiakalbiai

D Klasės Skaitmeninis Stiprintuvas

4 didelio efektyvumo kanalai, veikiantys "D" klasės skaitmenio stiprinimo principu užtikrina gilų garsą, platų dinaminį diapazoną ir mažą iškraipymą.

Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS Decoding

Palaiko pačius populiariausius erdvinio garso formatus, įskaitant aukštos raiškos Dolby ir DTS versijas

HDMI Įvestys ir HDMI Išvestys

Palaiko 4K UHD su garso grįžtamuoju kanalu (ARC), leidžia vienu laidu prisijungti prie televizoriaus.

Auxiliary Analogue Line Input

3.5mm analoginė įvėstis analoginio muzikos šaltinio prijungimui

IR Nuotolinis Valdymas

Lets you control the HEOS HomeCinema HS2 with your TV remote.

Muzikos šaltiniai
Muzikos Prenumeravimo Servisai

"HEOS" programa leidžia pasirinkti iš populiarių prenumeruojamos transliacijos paslaugų, įskaitant "Spotify" ir "TuneIn", "," MOOD: MIX "ir kitas paslaugas, kurios siūlo DRM be takelių. Netrukus bus pridėta daugiau paslaugų. *

Internetinio Radijo Stotys

Pasirinkite iš mėgstamų interneto radijo stočių ir klausykite MP3, AAC ir WMA (per TuneIn paslaugą).

Palaikomi Muzikos Formatai

WMA: Up to and including 192kbps AAC and MP3: Up to and including 320kbps
FLAC, WAV and ALAC: Up to and including
24-bit/192kHz
DSD 5.6 (streaming)

Palaikomi Nuotraukų Formatai

HEOS baras palaiko JPG, PNG, BMP ir GIF vaizdo formatus.

USB Raktų Palaikymas

HEOS Bar'as palaiko USB laikmenos įrenginius per įmontuotą USB prievadą. Muzikos turinys USB laikmenoje gali būti atkuriamas bet kuriame HEOS grotuve jūsų tinkle.

* Muzikos paslaugų prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo regiono. Ne visos paslaugos gali būti prieinamos pirkimo metu. Kartais kai kurios paslaugos gali būti papildomos ar nutrauktos remiantis muzikos paslaugų teikėjų ar kitų sprendimų nuostatomis. Apsilankykite www.denon.lt/lt/heos skelbimams ir detalėms.

Tinklų
Bevielis Prijungimas

Greitai ir lengvai prijunkite prie belaidžio tinklo. "HEOS" juosta palaiko naujausius 802.11 tinklus (įskaitant dvigubą juostą "N", "AC"), labiausiai patikimą tinklo ryšį.

Laidinis Prijungimas

Prijunkite prie savo namų ar biuro LAN sistemos per RJ-45 laidinio LAN prievadą.

Bendras
Galios Aprūpinimas

100-240 V kintamosios srovės, 50/60 Hz

Kas Dėžėje

HEOS HomeCinema HS2 garso juosta
"HEOS HomeCinema HS2" žemųjų dažnių garsiakalbis
(2) Maitinimo laidai
3,5 mm AUX kabelis
Optinis kabelis (2m)
HDMI kabelis (2m)
Eterneto kabelis (3m)
IR blasterio kabelis (0,6 m)
Nuimamos kojos
Greitas pradmenų gidas

Kontrolė & Rodikliai

Garsumo aukštyn / žemyn (+, -), Mute, Mute LED indikatorius

Kelių Kalbų Palaikymas

Anglų, prancūzų, ispanų

Išmatavimai (IxPxA)

Garso juosta:
40 1/8 x 2,78 x 4 1/8 (coliai)

Žemųjų dažnių garsiakalbis:
6 ¾ x 12 ¼ x13 1/16 (coliai)

Darbo Temperatūros Diapazonas

41°F~95°F; 5°C~35°C

Prekės Baigtumas

Juoda

Pastaba: ypač siekiame nuolat tobulinti mūsų gaminių kokybę, specifikacijos gali būti keičiamos be įspėjimo.

Atsisiuntimai

 • Name
  Date
  Size
  Type
  Action
 • Specification Sheet - English
  08-16-2015
  1,57 MB