HEOS Drive HS2

 • NEW Aukštos kokybės garso formatų palaikymas
 • Sukurta bendrosios integracijos specialistų, skirta profesionalams
 • Sukuria 4 atskiras HEOS zonas
 • 8 kanalai, D klasės stiprintuvas

Funkcijos - HEOS Drive HS2

Visus namus apimanti daugiaerdvė garso zona viename korpuse.

Sukurta integravimo specialistų, skirta integravimo profesionalams. HEOS Drive HS2  - tai unikali visus namus apimanti 4 zonų garso paskirstymo sistema, turinti 8 kanalų stiprintuvą. Visa tai - viename 2RU korpuse, priima Dolby Digital ir Dolby Digital garsą ir jį iškoduoja sujungia į stereo garsą.

Kiekvienas kanalas po 60 vatų (20Hz~20kHz, .05% THD, 8 omai, skatinami visi kanalai), 1 ir 2 stiprintuvų poras galima sujungti viena aukšto galingumo (130 vatų) išvestimi, o HEOS Drive pasižymi maža varža (4 omai).

Kiekviena zona turi stereo išvestis pirminių stereo stiprintuvų porai, kiekvieną zoną galima sukonfigūruoti stereo arba mono išvesčiai. Perjungimo sistemos matrica turi 2 optines skaitmenines įvestis, 2 koaksialines skaitmenines įvestis ir 4 analogines stereo įvestis – bet kurią iš jų galima naudoti bet kuriais zonai, o kiekvienoje zohoje yra USB jungtis, į kurią galima įjungti išorinę USB laikmeną.

HEOS Drive HS2 sukurta taip, kad būtų įmanoma sudaryti bet kokias HEOS Drive HS2 konfigūracijas. Įmontuotas DSP aukšto/žemo pralaidumo filtrai – bet kurią išvestį nustatykite visu diapazonu, žemų dažnių garsiakalbių ar palydovinių garsiakalbių režimais, su reguliuojamais sankirtos taškais.

Garsiakalbių išvestis turi 4 kanalų susiejimo taškus, kurie suderinami su banano formos jungtimis, yra 4 12V išvestys. Korpusas tu aušinimo ventiliatorių, kad būtų užtikrintas ilgalaikis tvarumas ir patikimas veikimas.

 • Daugiaerdvė namų sistema turi 4 HEOS zonas
 • 8 kanalų D klasės skaitmeninis stiprintuvas; 60 wpc 8 omai, suderinama su 4 omais
 • jungiamasis režimas kiekvienos zonos išvestims
 • du RJ-45 Ethernet LAN lizdai
 • HEOS drive komplektuojamas su nuimamomis kopomis ir tvirtinamomis krumplinėmis ąsomis.
 • Pasirenkama Stereo/mono išvestis
 • tik 2 RU aukštis; pridedamos montuojamos ąsos
 • Kontroliuojamas
 • DOLBY DIGITAL/DOLBY DIGITAL+ STEREO SIGNALO DOWNMIXING
 • TV GARSO GRUPAVIMAS LEIDŽIA MĖGAUTIS TV GARSU VISOJE HEOS EKOSISTEMOJE.
 • HEOS Drive paprasta nustatyti ir konfigūruoti, naudojantis HEOS programėle (iOS, Android ir Kindle)

Visų HEOS garsiakalbių charakteristikos:

KELIŲ ERDVIŲ GARSAS

Tegul kiekviename kambaryje skamba savo HEOS muzika. Arba, kelis garsiakalbius sujungę, pripildykite visus namus tos pačios dainos skambėjimo. Daugiaerdvis garsas reiškia daug galimybių.
Išsamiau

PROGRAMĖLĖS IR MUZIKOS PASLAUGOS

Muzika iš debesies, muzikos srautas ir nuosava muzikos biblioteka: visas jūsų mėgstamiausias dainas palaiko fantastiška NEMOKAMA programėlė.
Išsamiau

STULBINAMA GARSO KOKYBĖ

HEOS garsiakalbiai švarų garsą atkuria ne atsitiktinai: juos projektuoja Denon ekspertai, kurie jau daugiau kaip 100 metų yra garso sistemų lyderiai.
Išsamiau

PAPRASTI NUSTATYMAI

Neįtikėtina, kaip lengva pradėti klaustis muzikos per HEOS garsiakalbius. Pastatykite garsiakalbius, ir jau po kelių minučių iš jų sklis muzika. Iš teisų paprasta!
Išsamiau

Specifikacija - HEOS Drive HS2

Garso sistemos

AMPLIFIER SECTION 8 Channels Class D Digital Amplification
60 watts per channel (20Hz~20kHz, .05%THD, 8 ohms, All channels driven)

Bridged Amplifier Mode 130 watts per channel

PRE-AMP SECTION 4 Pairs Stereo Pre-amp Outputs
Drive external power amplifiers

4 USB Ports 1 for each zone

Muzikos šaltiniai

Muzikos Prenumeravimo Servisai The HEOS app lets you choose from popular subscription streaming services including Rhapsody, Pandora, Spotify and TuneIn, iHeartRadio, SiriusXM, and from other services that offer DRM-free tracks. More services will be added soon.

Internetinio Radijo Stotys Choose from your favorite internet radio stations and listen to MP3, AAC and WMA streaming audio tracks.

Palaikomi Muzikos Formatai HEOS Drive HS2 supports MP3 and WMA music files, including purchased WMA downloads, as well as AAC (MPEG4) and FLAC (lossless) file types, along with WAV files. Supports 32 kHz, 44.1 kHz and 48 kHz sampling rates.

Palaikomi Nuotraukų Formatai HEOS Drive HS2 supports JPG, PNG, BMP and GIF album art picture formats.

USB Raktų Palaikymas HEOS Drive HS2 supports USB thumb drives via the built-in USB port. Music content on a USB drive can be played back locally, or on any or all HEOS players on your network.

“Availability of music services may vary by region. Not all services may be available at time of purchase. Some services may be added or discontinued from time to time based on decisions of the music service providers or others. Visit usa.denon.com/us/heos for announcements and details.”

Tinklų

Laidinis Prijungimas Connect to the network using 1 of the 2 RJ-45 wired LAN ports.

Bendras

Galios Aprūpinimas 100~240 Volts AC, 50~60 Hz auto-switching

Kas Dėžėje HEOS Drive HS2, AC power cord x 4, Ethernet Cable, Quick Start Guide, 2 rack ears

Kontrolė & Rodikliai Power/standby; Ethernet status 1/2; Zones 1~4 active status

Svoris 15.9 lbs; 7.2 kg

Kelių Kalbų Palaikymas English, French, Spanish

Išmatavimai (IxPxA) 88mm x 430mm x 402 mm (without rack ears)
88mm x 483mm x 402 mm (with rack ears)
3.5 x 17 x 15.6 inches (without rack ears)
3.5 x 19.125 x 15.6 inches (with rack ears)

Darbo Temperatūros Diapazonas 41°F~95°F; 5°C~35°C

Prekės Baigtumas Black

DUK - HEOS Drive HS2

 • YRA DENON gaminamas HEOS?
  Denon gaminamas HEOS -tai bevielė daugiaerdvė garso sistema, į vieną visumą sujungianti nuostabiai skambančius grotuvus, skirtus naudoti visuose jūsų namuose. Nemokama programėlė skirta valdyti visus sistemos prietaisus ištelefono ar planšetinio kompiuterio su iOS arba Android operacine sistema. Galite mėgautis mėgstamiausia internetu transliuojama muzika, klausytis interneto radijo stočių ar savo turimos muzikos kolekcijos, o sistemą paruošite naudojimui vienu įkvėpimu...Išsamiau
 • KUO GARSIAKALBIAI HEOS IŠISKIRIA IŠ KITŲ BEVIELIŲ GARSIAKALBIŲ?
  HEOS yra tikra daugiaerdvė sistema. Vienos dainos galite klausytis visuose ar tik keliuose kambariuose, galite klausytis ir skirtingų dainų visuose kambariuose. Tuo ši sistema pranašesnė už kitas bevieles sistemas, pavyzdžiui, Airplay ar Bluetooth. HEOS naudoja standartinę bevielę namų technologiją, taigi galite naudoti įprastinį maršrutizatorių: nereikia jokios papildomos įrangos. Bevielis diapazonas ir garso kokybė gerokai pranoksta Bluetooth ir kitus prietaisus, o garsiakalbius galite valdyti, naudodami vieną nemokamą HEOS programėlę. HEOS gamina meistrai, turintys šimtametes garso įrenginių gamybos tradicijas..Išsamiau
 • KUO VIENI NUO KITŲ SKIRIASI 3 HEOS GARSIAKALBIAI?
  HEOS 3 sudaro mažoms ir vidutinio dydžio patalpoms sukurtos dvi įprastinės viso diapazono tvarkyklės su dviejų kanalų D klasės stiprintuvu. HEOS 5 - tai 5 tvarkyklių sistema su 4 aktyviomis tvarkyklėmis (su žemų dažnių garsiakalbiai, 2 aukštų dažnių garsiakalbiai) bei 4 kanalų D klasės stiprintuvu bei pasyviu spinduliuotuvu. Idealiai tinka naudoti vidutinio dydžio ir didelėse patalpose. HEOS 7 turi 7 tvarkykles, įskaitant dvigubą žemų dažnių garsiakalbį, du aukštų dažnių garsiakalbius ir aktyvų žemų dažnių generatorių su 5 kanalų D klasės stiprintuvu ir dviem pasyviais spinduliuotuvais. HEOS 7 turi ausinių lizdą. Visi modeliai turi vienodas galimybes transliuoti muziką iš interneto, USB ir Aux lizdus...Išsamiau
 • KOKS HEOS GARSIAKALBIS YRA TINKAMIAUSIAS MANO KAMBARIUI?
  Visi HEOS garsiakalbiai dovanoja neprilygstamą garo kokybę. Paprastai HEOS 7 rekomenduojama naudoti didesniuose kambariuose ir atviroms erdvėms, pavyzdžiui, svetainėms, kiemeliams, namams su terasomis bei tinkamas entuziastams, kurie nori giliausių žemų tonų bei didžiausio galingumo. HEOS 5 skirta vidutinio dydžio ir didelėms patalpoms, pavyzdžiui, svetainėms, dideliems miegamiesiems ir kabinetams, mažesniems gyvenamiesiems kambariams. HEOS 3 tinka naudoti mažoms ir vidutinio dydžio patalpoms: miegamiesiems, kabinetams, virtuvėms... Išsamiau
 • Ko DAR PRIREIKS, KAD HEOS VEIKTŲ MANO NAMUOSE?
  Į iPhone, iPad ar iPod, kuriuose įdiegta iOS 5 ar aukštesnė operacinė sistema, ar į telefoną su Android operacine sistema turėsite parsisiųsti nemokamą HEOSbyDenon programėlę...Išsamiau
 • KOKIUS MUZIKOS ŠALTINIUS HEOS PALAIKO?
  Spotify, TuneIn, Deezer, Napster, TIDAL, SoundCloud, Rdio - netrukus pasiūlysime daugiau; telefone ir planšetiniame kompiuteryje saugoma muzika, muzika iš USB laikmenos ar analoginių šaltinių.Išsamiau
 • AR GALIU NAUDOTI DU HEOS GARSIAKALBIUS KARTU STEREO GARSUI IŠGAUTI?
  Stereo garsui išgauti kartu galite naudoti du HEOS 1, du HEOS 3, du HEOS 5 du HEOS 7 garsiakalbius.Išsamiau
 • KIEK HEOS GARSIAKALBIŲ GALIMA NAUDOTI VIENU METU?
  Sistema palaiko iki 32 HEOS grotuvų tinkle Išsamiau
 • KAS YRA NEMOKAMA HEOS PASKYRA IR KUO JI NAUDINGA?
  HEOS paskyroje saugoma informacija apie nustatymus ir jūsų pasirinkimus, pavyzdžiui, prisijungimų prie muzikos paslaugų informaciją ir HEOS grojaraščius. Norėdami prie sistemos prijungti papildomą telefoną ar planšetinį kompiuterį, jums tereikia kiekviename naujame įrenginyje prisijungti prie paskyros, naudojant savo HEOS naudotojo vardą ir slaptažodį. Jūsų muzikos paslaugos bei HEOS grojaraščiai iškart bus pasiekiami ir jūsų naujajame įrenginyje. Jums pageidaujant, viename namų ūkyje galima kelių naudotojų HEOS paskyras. Taigi kiekvienas šeimos narys gali turėti savo asmeninę, pvz., Spotify, paskyrą ir naudotis namuose esančiais garsiakalbiais.... Išsamiau
 • KUR GALIU ĮSIGYTI HEOS?
  Įgaliotųjų HEOS pardavėjų sąrašą rasite mūsų svetainėje: skiltyje Įgaliotieji pardavėjai.