HEOS BAR

HEOS Bar parodo išskirtinę garso kokybę TV ar Blu-ray grotuvui. Tuo pat metu išlaikydamas elegantiškai ploną garso sistemą ir galimybę būti puikiu garso sprendimu.

 

MES KELIAME
KARTELĘ.

Padėtas ar pakabintas ant sienos Heos soundbaras leis patirti jaudinantį HD namų kino sistemos ir pritrenkiantį muzikos atkūrimą. Laužkite garso barjerus ir išgaukite namus užplūsiantį garsą, kurio jūsų TV nusipelnė. HEOS Bar tai išskirtinis našumas su vieninteliu tokios rūšies signalo apdorojimu, stiprinimu, ir devyniais aukšto lygio garsiakalbiais. Tai puikiai veikia net ir didžiausiuose ekranuose. Keturios HDMI išvestys palaikančios 4K leidžia jums naudoti HEOS Bar su keliais audio-video šaltiniais, kol HEOS integracija leidžia jums džiaugtis jūsų muzika bevielių būdu.

PASIRINKITE MĖGSTAMIAUSIĄ NUSTATYMĄ.

 • 3.0
 • 3.1
 • 5.1

3.0 Nustatymas: Kairysis ir dešinysis kanalas ir centrinis įmontuotas garsiakalbis su erdvinio garso funkcija

 • TOBULAS GARSAS PAPRASTAI.

  Nustatymas ir valdymas yra lengvutis uždavinys. Tiesiog pajunkite HEOS Bar prie savo televizoriaus naudojant HDMI "Audio Return Channel" (ARC) įvestį. Po kelių minučių soundbar gali pradėti savo darbą. Valdykite visus garsus per HEOS App programą, ar HEOS Bar operuojant nuotolinio valdymo pultu nuo jūsų TV. Argi ne paprasta?

 • PRIDĖKITE HEOS BAR BEVIELIU BŪDU.

  Sukurkite kvapą gniaužiančią 3.1 instaliaciją be jokių laidų, tiesiog prijunkite HEOS žemų dažnių garsiakalbį prie HEOS Bar ir išgaukite seisminį žemo dažnio garsą.

 • APSUPKITE SAVE 5.1 KINO GARSU.

  HEOS Bar erdvinio garso efektai jau yra nepakartojami. Tačiau, jei prijungsite HEOS žemų dažnių garsiakalbį ir bet kurią belaidę HEOS kolonėlių porą būsite tiesiogine prasme panardinti į kiekvieną sklindantį garsą.

ĮGYKITE NEPAKARTOJAMOS
PATIRTIES SU HEOS.

Prijunkite bet kurį pamėgtą HEOS prietaisą ir iškelkite kartelę garsui! Leiskite savo muziką bet kurioje patalpoje ar tą pačią muziką visose patalpose naudojant namų tinklą. Dalinkites savo mėgstamomis melodijomis per Bluetooth®. Turėkite kontrolę intuityvioje HEOS App programėlėje.

 

PRITAIKYKITE PRIE SAVO POJŪČIŲ IR APLINKOS.

Heos soundbaras atitiks bet kurios Jūsų patalpos stilių, tiks prie Jūsų televizoriaus. HEOS Bar yra sukurtas pagerinti net ir pačio didžiausio televizoriaus garsą, tuo pat metu atrodant ir skambant nepakartojamai.

 

SUTIKITE 4K ULTRA HD.

HEOS Bar yra visisškai nepavaldus laikui su naujaisiais HDMI standartais. Keturios HDMI 2.0a/HDCP 2.2 įvestys užtikrins kokybišką filmų peržiūra 4K ULTRA HD formatu. Tuo atveju jei jūsų TV turi ribotas 4K galimybes, nepergyvenkite. Tiesiog prijunkite savo 4K šaltinį tiesiai į HEOS Bar. HEOS siūlo geriausią audio formato palaikymą su Dolby TrueHD ir DTS-HD Master Audio. Naujieji HEOS BAR taip pat turi galimybę transliuoti vaizdą HDR (High Dynamic Range) bei HDR10, Dolby Vision. Dolby Vision perduoda geriausius vaizdus ir spalvas Jūsų mėgiamų TV programų, žaidimų, ar filmų.

 

DALINKITES SAVO MUZIKA KUR TIK NORITE.

Grokite savo, net ir aukštos raiškos, asmeninę muzikos kolekciją naudodami visą HEOS sistemą. HEOS sistema palaiko visus pagrindinius muzikos formatus. Valdykite muziką kiekviename kambaryje su HEOS App programėle. Visos geriausios muzikos paslaugos yra pilnai integruotos. Sukūrkite būtent tokią nuotaiką, kurios norite.

VISŲ HEOS PRODUKTŲ CHARAKTERISTIKA:

Multi-room tipo garso sistema

Kiekvienas kambarys gali turėti savo HEOS skambėsį, arba suporokite kolonėles, kad užpildytumėte namus tos pačios dainos skambėjimu. Multi-room reiškia daugiau galimybių.
Sužinoti daugiau

Programos & muzikos paslaugos

Muzika iš Cloud, muzikos srautas ir nuosava muzikos biblioteka - visos jūsų mėgstamiausios dainos yra palaikomos fantastiška NEMOKAMA programėle.
Sužinoti daugiau

Stulbinamo garso kokybė

HEOS kolonėlės švarų garsą atkūria ne atsitiktinai: jas projektuoja Denon ekspertai, kurie jau daugiau kaip 100 metų yra garso sistemų inovatoriai.
Sužinoti daugiau

Paprastas nustatymas

Neįtikėtina, kaip lengvai jus galite pradėti klausytis muzikos per HEOS kolonėles. Pastatykite kolonėles ir jau po kelių akimirkų iš jų sklis muzika. Tai tikrai taip paprasta.
Sužinoti daugiau

 

Specifikacijos

Garso sistemos
3.0 Kolonėlių sistema

su paskirtu kanalu ypač aukštam dialogo švarumui.

D Klasės Skaitmeninis Stiprintuvas

6 aukšto našumo kanalai, efektyviai veikiantis D klasės stiprintuvas suteikia švarų, galingą garsą, platų dinamišką diapozoną ir minimalų garsų iškraipymą.

Dolby TrueHD, DTS-HD Master, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS Decoding

Palaiko populiariausius erdvinio garso formatus, įskaitant aukštos raiškos versijas iš Dolby ir DTS.

4x HDMI Įvestys ir HDMI Išvestys

Palaiko 4K UHD su "Audio Return Channel" (ARC), leidžiančiu vienu laidu pajungti TV.

Pagalbinė Analog Line Įvestis

3.5mm analoginis Jack įvestis, skirta prijungti analoginį muzikos šaltinį.

IR Nuotolinis Valdymas

Valdykime HEOS Bar Jūsų TV valdymo pultu. Yra įtaisytas IR retransliatorius tuo atveju jei HEOS Bar slėps televizoriaus IR jutiklį.

Muzikos šaltiniai
Muzikos Prenumeravimo Servisai

HEOS App programėlė leidžia jums naudotis tokiomis populiariausiomis muzikos klausymosi platformomis kaip: Rhapsody, Pandora, Spotify ir TuneIn, iHeartRadio, SiriusXM, MOOD:MIX bei kitomis paslaugomis palaikančiomis "DRM-free" takelius. Daugiau paslaugų netrukus.*

Internetinio Radijo Stotys

Pasirinkite savo mėgstamiausias radio stotis internete ir klausykites MP3, AAC ir WMA (per TuneIn paslaugą).

Palaikomi Muzikos Formatai

WMA: Iki ir įskaitant 192kbps
AAC ir MP3: Iki ir įskaitant 320kbps
FLAC, WAV ir ALAC: Iki ir įskaitant
24-bit/192kHz
DSD 5.6MHz

Palaikomi Nuotraukų Formatai

HEOS App palaiko JPG, PNG, BMP ir GIF grafinio vaizdų saugojimo formatus.

USB Raktų Palaikymas

HEOS žemų dažnių garsiakalbis palaiko USB, leidžiantį klausytis muzikos iš įvairių šaltinių viename ar keliuose HEOS įrenginiuose jūsų tinkle.

*Muzikos paslaugų prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo regiono. Ne visos paslaugos gali būti prieinamos pirkimo metu. Kai kurių paslaugų tiekimas gali būti pradėtas arba nutrauktas remintis muzikos paslaugų tiekėjų sprendimais. Norėdami sekti naujausią informacija aplankykite www.denon.lt/lt/musicservices.

Tinklų
Bevielis Prijungimas

Prisijunkite prie nuosavo bevielio ryšio paprasčiau ir greičiau. HEOS Bar palaiko naujausius 802.11 tinklus (įskaitant "dual band" tinklą "N", "AC") tam, kad turėtumėte patikimiausią prieigą prie tinklo.

Laidinis Prijungimas

Prisijunkite prie savo namų ar ofiso LAN sistemos per RJ-45 laidinį LAN uostą.

Bendras
Galios Aprūpinimas

100-240 Voltų AC, 50/60 Hz

Kas Dėžėje

HEOS Bar, "Quick Start" Gidas, HDMI kabelis, optinis kabelis, 3.5mm konfigūravimo kabelis, Maitinimo Laidas, Ethernet kabelis, pastatymui skirtos kojelės

Kontrolė & Rodikliai

Garso Didinimas/Mažinimas (+, -), Nutildyti, LED indikatorius

Svoris

10.58 lbs; 4.8 kg

Kelių Kalbų Palaikymas

Anglų, Prancūzų, Ispanų

Išmatavimai (IxPxA)

Lentynoje: 2 7/8 x 43 3/8 x 5 7/8 inches; 72 x 1100 x 148 mm
Tvirtinimas sienoje: 5 7/8 x 43 3/8 x 2 7/8 inches; 148 x 1100 x 72 mm

Darbo Temperatūros Diapazonas

41°F~95°F; 5°C~35°C

Prekės Baigtumas

Juoda

Pastaba: Mums labai svarbu nuolat gerinti mūsų produktų kokybę, tad pasiliekame teisę keisti specifikacija be įspėjimo.

Apdovanojimai ir Vaizdai

 • "HEOS" Soundbar yra labiausiai įtikinantis pasirinkimas, kuris turi visas reikalingas įvesties ir išvesties jungtis.
 • NewBay Media’s komandos Residential Systems ir TWICE paskelbėnugalėtojus “CEDIA Best of Show” parodoje “CEDIA 2017” vykusioje San Diego mieste. Šie apdovanojimai parodo pagarbą nepakartojamiems produktams kurie buvo demonstruojami parodoje.
 • Testavimo laikotarpiu mums labai patiko HEOS Bar, sugrupuotas su HEOS žemų dažnių kolonėle. Gerą surinkimo kokybę atskleidžia pati išvaizda. Nereikėjo daug laiko, kad Denon gamintojo soundbaras nustebintų mus labiau nei teigiamai.
 • Galima transliuoti, naudoti kaip sistemos centrą ir pradėti belaidį “multiroom”, tačiau mus vis tiek labiausiai stebina šiltos muzikinės savybės.
 • Denon ispūdinga namų kino sistema, kurią sudaro HEOS BAR, SUB ir dvi HEOS 1 buvo išbandyta iTAVISEN.
  “Jeigu ieškote pirkti bevielę erdinę garso sistemą su puikiu internetinių šaltinių pasirinkimu, o kaina nėra įpatingai svarbi, jūs neprašausite įsigydami HEOS by Denon. Skambesys išties nuostabus.”
 • "Denon" "Multiroom" "Heos" serijos kolonėlės puikiai tinka ir turi galimybę išgauti realų erdvinį garsą ir pasiekti įspūdingą namų kino rezultatą. Kartu su „Heos bar“ ir „Heos“ žemųjų dažnių kolonėle bei dviem „Heos 1“, įskaitant GoPack, įspūdingas 5.1 garsas taip pat gali būti pasiekiamas patalpose jei neturite galimybės naudoti kabelius.
 • Išskirtinis garso transliacijos sprendimas su elegantišku dizainu.
 • Apibendrinant, Denon HEOS bar yra pasirinkimas tiems, kurie ieško aukščiausios klasės garso sistemos. Heos bar siūlo galingą garsą su devyniais garsiakalbiais viduje. Jis taip pat turi modernų dizainą, kuris puikiai tinka beveik bet kuriam televizoriui.
 • bvseo_sdk, net_sdk, 3.2.0.0
 • CLOUD, getReviews, 15ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

Atsisiuntimai

 • Name
  Date
  Size
  Type
  Action
 • HEOS BAR Specification Sheet
  02-22-2017
  1,80 MB