HEOS HomeCinema

 • Dramatiškas, plataus diapazono, aukštos kokybės garsas, sklindantis iš jūsų TV ar Blue-Ray, kabelinio ar palydovinio imtuvo.
 • Veikia HEOS zonoje, skirtoje klausytis muzikos.
 • Pažangus DPS procesorius panardina į virtualią garso jūrą.
 • Iškoduoja Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS.
 • Pridedama bevielė žemų dažnių kolonėlė.
 • Niekas nesugeba geriau

Funkcijos - HEOS HomeCinema

Mėgaukitės sodriu, dramatišku garsu, žiūrėdami mėgstamiausias TV laidas ir filmus.

Šiuolaikinių televizorių korpusas tampa vis plonesnis, ir tai neigiamai atsiliepia garso kokybei. HEOS HomeCinema dovanoja plataus diapazono puikios kokybės garsą, kad nevaržomai mėgautumėtės TV programomis, filmais ir muzikos kūriniais.


HEOS HomeCinema garsiakalbiai pasižymi dviem vidutinių dažnių garsiakalbiais su stiprintuvu ir aukštų dažnių garsiakalbiais su pažangiu DSP, puikiai veikiančiu kartu su bevieliu žemų dažnių garsiakalbiu.


HEOS HomeCinema turi integruotą Dolby Digital, Dolby Digital Plus ir DTS dekoderį, todėl jis originalų televizijos kanalų garsą iškoduoja ir apdoroja, naudodamas DSP, kad dovanotų gilią apgaubiančio garso patirtį.

 • Dviejų stiprintuvų garsiakalbio juosta su D klasės 4 kanalų stiprintuvu. Žemų dažnių garsiakalbis turi galingą D klasės skaitmeninį stiprintuvą.
 • Dvigubus užapvalintus vidutinio dažnio garsiakalbius sudaro Kevlaro kūgiai ir magnetinė variklio sistema, užtikrinanti didesnį efektyvumą ir tiesiškumą.
 • TV GARSO GRUPAVIMAS LEIDŽIA MĖGAUTIS TV GARSU VISOJE HEOS EKOSISTEMOJE.
 • Du 20 mm apdoroti minkšti kupolo formos aukštų dažnių garsiakalbiai su neodimio magnetais plačiai paskleidžia garsą.
 • Pažangios DSP apdorojimo technologijos: ypač galingas 400 MHz 32 bitų slankiojo kabelio DSP variklis: toks pats procesorius naudojamas Premium kokybės Denon A/V imtuvams.
 • Išskirtinis Virtual Surrounding procesorius iškoduoja daugelių takelių garso kanalus ir naudojas pažangius fizikos ir garso mokslais grindžiamus DSP apdorojimo algoritmus, kad galėtume pasinerti į mus supantį garsą ir mėgautis preciziškai švariu ir apgaubiančiu garsu, nenaudojant išorinių garsiakalbių.
 • Patentuotas dinaminis žemų tonų stiprintuvas teikia pažangų dažnių ir dinaminį diapazoną ir leidžia mėgautis sodriais žemais tonais, kurie dėl pernelyg didelės apkrovos neiškraipomi.
 • HDMI įvesties ir išvesties lizdai, skirti vienu laidu sujungti garso sistemą su TV imtuvu, todėl nereikia kitos jungties.
 • Bevielį žemų dažnių garsiakalbį galima statyti bet kurioje kambario vietoje ir mėgautis DSP apdorotu ir tobulai sinchronizuotu garsu.
 • Filmų ir muzikos režimai sukurti tam, kad ir veiksmo filmas, ir mėgstama muzika skambėtų kuo geriau.
 • Nakties režimas leidžia klausytis garso tyliau, netrukdant kitiems šeimos nariams, bet sykiu mėgaujantis nuostabiu garsu.
 • Dialogų gerinimo funkcija pagerina dialogų kokybę ir idealiai tinka, kai žiūrite filmus su daug garso takelių, kai sunku suprasti, ką kalba veikėjai.
 • Dviejų diapazonų greitas „N“ bevielis ryšys skirtas naudoti su standartiniais namų tinklais.
 • Koaksialinė ir optinė skaitmeninė įvestis ir Aux in analoginė stereo įvestis.
 • USB lizdas USB laikmenai prijungti.
 • Garso sistema turi infraraudonųjų spindulių (IR) priėmimo ir perdavimo galimybę, todėl galima naudoti televizoriaus nuotolinio valdymo pultą, kai sistema yra pritvirtinta priešais televizorių.
 • Sistemą galima dėti į lentyną ar tvirtinti prie sienos.

Visų HEOS garsiakalbių charakteristikos:

KELIŲ ERDVIŲ GARSAS

Tegul kiekviename kambaryje skamba savo HEOS muzika. Arba, kelis garsiakalbius sujungę, pripildykite visus namus tos pačios dainos skambėjimo. Daugiaerdvis garsas reiškia daug galimybių.
Išsamiau

PROGRAMĖLĖS IR MUZIKOS PASLAUGOS

Muzika iš debesies, muzikos srautas ir nuosava muzikos biblioteka: visas jūsų mėgstamiausias dainas palaiko fantastiška NEMOKAMA programėlė.
Išsamiau

STULBINAMA GARSO KOKYBĖ

HEOS garsiakalbiai švarų garsą atkuria ne atsitiktinai: juos projektuoja Denon ekspertai, kurie jau daugiau kaip 100 metų yra garso sistemų lyderiai.
Išsamiau

PAPRASTI NUSTATYMAI

Neįtikėtina, kaip lengva pradėti klaustis muzikos per HEOS garsiakalbius. Pastatykite garsiakalbius, ir jau po kelių minučių iš jų sklis muzika. Iš teisų paprasta!
Išsamiau

Atsisiuntimai - HEOS HomeCinema

pdf file
Vadovas internetu
pdf file
Specifikacijų lapas - Anglų

1,57 MB
02-29-2016

Atsiliepimai ir Apdovanojimai - HEOS HomeCinema

Awards
M3
“Ši programėlė nuostabi. Puikus garsas ir nuostabus dizainas”
Audio Vision
"Denon kurta HEOS Multi-room sistema neparodo jokių trūkumų[…] Didesnė įvairovė turbūt nebeįmanoma. […] Denon siūlo galimybę sujungti jau turimas kolonėles arba stereo sistemą su Multi-room sistemos galimybėmis.”
Dolby Product
HEOS HomeCinema po Benchmark.pl testų gavo aukštą įvertinimą ir pelnė REKOMENDUOTINOS PREKĖS įvertinimą..
M3 - Best In Test
"Nuostabi programėlė. Įspūdingas garsas. Šaunus dizainas."
Pocketlint
“Jei ieškote geros multi-room garso sistemos, galinčios atkurti praktiškai visus garso formatus – įskaitant aukščiausios kokybės lossless garso failus – nerasite geresnės investicijos nei atnaujintas Denon Heos HS2.”
T3 - HEOS System
"Kova tarp Denon ir Sonos yra labia nuožmi […] HEOS vis dar yra geriausiai skambanti multi-room garso sistema […] Stulbinanti garso atkūrimo kokybė bei užtikrintas galingas programėlės veikimas."
EISA APDOVANOJIMAS Geriausias 2015-2016 m. gaminys

Nustebins itin sodrūs žemi garsai, subalansuotas diapazonas ir kambarį užliejanti energija: puikus būdas pripildyti namus nuostabaus garso.

T3 Best on Test

Denon gaminamas HEOS – tai daugiaerdvio garso sistema, kurią renkamės! Daug funkcijų, galimybė klausytos muzikos iš USB laikmenos, patogi programėlė – šis grotuvas geriausias!

DUK - HEOS HomeCinema

 • YRA DENON gaminamas HEOS?
  Denon gaminamas HEOS -tai bevielė daugiaerdvė garso sistema, į vieną visumą sujungianti nuostabiai skambančius grotuvus, skirtus naudoti visuose jūsų namuose. Nemokama programėlė skirta valdyti visus sistemos prietaisus ištelefono ar planšetinio kompiuterio su iOS arba Android operacine sistema. Galite mėgautis mėgstamiausia internetu transliuojama muzika, klausytis interneto radijo stočių ar savo turimos muzikos kolekcijos, o sistemą paruošite naudojimui vienu įkvėpimu....Išsamiau
 • KUO GARSIAKALBIAI HEOS IŠISKIRIA IŠ KITŲ BEVIELIŲ GARSIAKALBIŲ?
  HEOS yra tikra daugiaerdvė sistema. Vienos dainos galite klausytis visuose ar tik keliuose kambariuose, galite klausytis ir skirtingų dainų visuose kambariuose. Tuo ši sistema pranašesnė už kitas bevieles sistemas, pavyzdžiui, Airplay ar Bluetooth. HEOS naudoja standartinę bevielę namų technologiją, taigi galite naudoti įprastinį maršrutizatorių: nereikia jokios papildomos įrangos. Bevielis diapazonas ir garso kokybė gerokai pranoksta Bluetooth ir kitus prietaisus, o garsiakalbius galite valdyti, naudodami vieną nemokamą HEOS programėlę. HEOS gamina meistrai, turintys šimtametes garso įrenginių gamybos tradicijas....Išsamiau
 • KUO VIENI NUO KITŲ SKIRIASI 3 HEOS GARSIAKALBIAI?
  HEOS 3 sudaro mažoms ir vidutinio dydžio patalpoms sukurtos dvi įprastinės viso diapazono tvarkyklės su dviejų kanalų D klasės stiprintuvu. HEOS 5 - tai 5 tvarkyklių sistema su 4 aktyviomis tvarkyklėmis (su žemų dažnių garsiakalbiai, 2 aukštų dažnių garsiakalbiai) bei 4 kanalų D klasės stiprintuvu bei pasyviu spinduliuotuvu. Idealiai tinka naudoti vidutinio dydžio ir didelėse patalpose. HEOS 7 turi 7 tvarkykles, įskaitant dvigubą žemų dažnių garsiakalbį, du aukštų dažnių garsiakalbius ir aktyvų žemų dažnių generatorių su 5 kanalų D klasės stiprintuvu ir dviem pasyviais spinduliuotuvais. HEOS 7 turi ausinių lizdą. Visi modeliai turi vienodas galimybes transliuoti muziką iš interneto, USB ir Aux lizdus.....Išsamiau
 • KOKS HEOS GARSIAKALBIS YRA TINKAMIAUSIAS MANO KAMBARIUI?
  Visi HEOS garsiakalbiai dovanoja neprilygstamą garo kokybę. Paprastai HEOS 7 rekomenduojama naudoti didesniuose kambariuose ir atviroms erdvėms, pavyzdžiui, svetainėms, kiemeliams, namams su terasomis bei tinkamas entuziastams, kurie nori giliausių žemų tonų bei didžiausio galingumo. HEOS 5 skirta vidutinio dydžio ir didelėms patalpoms, pavyzdžiui, svetainėms, dideliems miegamiesiems ir kabinetams, mažesniems gyvenamiesiems kambariams. HEOS 3 tinka naudoti mažoms ir vidutinio dydžio patalpoms: miegamiesiems, kabinetams, virtuvėms.... Išsamiau
 • Ko DAR PRIREIKS, KAD HEOS VEIKTŲ MANO NAMUOSE?
  Į iPhone, iPad ar iPod, kuriuose įdiegta iOS 5 ar aukštesnė operacinė sistema, ar į telefoną su Android operacine sistema turėsite parsisiųsti nemokamą HEOSbyDenon programėlę.....Išsamiau
 • KOKIUS MUZIKOS ŠALTINIUS HEOS PALAIKO?
  Spotify, TuneIn, Deezer, Napster, TIDAL, SoundCloud, Mood Mix, - netrukus pasiūlysime daugiau; telefone ir planšetiniame kompiuteryje saugoma muzika, muzika iš USB laikmenos ar analoginių šaltinių.Išsamiau
 • AR GALIU NAUDOTI DU HEOS GARSIAKALBIUS KARTU STEREO GARSUI IŠGAUTI?
  Stereo garsui išgauti kartu galite naudoti du HEOS 1, du HEOS 3, du HEOS 5 du HEOS 7 garsiakalbius.Išsamiau
 • KIEK HEOS GARSIAKALBIŲ GALIMA NAUDOTI VIENU METU?
  Sistema palaiko iki 32 HEOS grotuvų tinkle Išsamiau
 • KAS YRA NEMOKAMA HEOS PASKYRA IR KUO JI NAUDINGA?
  HEOS paskyroje saugoma informacija apie nustatymus ir jūsų pasirinkimus, pavyzdžiui, prisijungimų prie muzikos paslaugų informaciją ir HEOS grojaraščius. Norėdami prie sistemos prijungti papildomą telefoną ar planšetinį kompiuterį, jums tereikia kiekviename naujame įrenginyje prisijungti prie paskyros, naudojant savo HEOS naudotojo vardą ir slaptažodį. Jūsų muzikos paslaugos bei HEOS grojaraščiai iškart bus pasiekiami ir jūsų naujajame įrenginyje. Jums pageidaujant, viename namų ūkyje galima kelių naudotojų HEOS paskyras. Taigi kiekvienas šeimos narys gali turėti savo asmeninę, pvz., Spotify, paskyrą ir naudotis namuose esančiais garsiakalbiais.... Išsamiau
 • KUR GALIU ĮSIGYTI HEOS?
  Įgaliotųjų HEOS pardavėjų sąrašą rasite mūsų svetainėje: skiltyje Įgaliotieji pardavėjai.