HEOS 1 Go Pack

 • Ličio jonų įkraunama baterija, skirta naudoti su HEOS 1
 • Lengvas ir paprastas montavimas
 • Įkrovę vieną kartą, klausykitės muzikos iki 6 valandų.
 • Pridedamas Bluetooth adapteris, kad galėtumėte transliuoti muziką bevieliu būdu.
 • Unikali apsauga nuo vandens.
 • Vienu metu klausykitės muzikos ir įkraukite mobilųjį telefoną.
 • Įsigydami HEOS1 gaukite 50% nuolaidą HEOS GoPack. Kreipkitės į artimiausiąpardavėją dėl išsamesnės informacijos.

  Perjungti spalvą:

Funkcijos - HEOS 1 Go Pack

Klausykitės mėgstamiausios muzikos, kad ir kur būtumėte.

Prie HEOS 1 pagrindo lengvai tvirtinama ličio jonų baterija.


Klausykitės muzikos, naudodami Bluetooth USB adapterį – nereikia laidinio ar bevielio interneto.


Silikono apsauga puikiai saugo prietaisą nuo vandens purslų , todėl HEOS 1 yra puiki bevielė lauko pramogoms tinkama kolonėlė – ją saugu naudoti prie baseino ar spa salone.

Mėgstamiausios muzikos galite klausytis, prijungę prie HEOS 1 išmanųjį telefoną, kartu jį įkraudami – nepamainoma galimybė, kai nėra maitinimo lizdo, o telefoną įkrauti būtina. USB lizdas turi 5V/1A išvestį – tokią pat, kaip ir standartiniai krovikliai.

 • Klausykitės mėgstamiausios muzikos, kad ir kur būtumėte
 • įkraunama ličio jonų baterija su baterijos lygio indikatoriumi.
 • Įkrovę vieną kartą, klausykitės muzikos iki 6 valandų, naudodami Bluetooth, bevielį tinklą ar Aux In.
 • PRIDEDAMAS BLUETOOTH ADAPTERIS, KAD GALĖTUMĖTE TRANSLIUOTI MUZIKĄ BEVIELIU BŪDU.
 • Priedas lengvai tvirtinamas prie HEOS 1.
 • Unikali apsauga nuo vandens. Vienu metu klausykitės muzikos ir įkraukite mobilųjį telefoną.

Visų HEOS kolonėlių charakteristikos:

KELIŲ ERDVIŲ GARSAS

Tegul kiekviename kambaryje skamba sava HEOS muzika. Arba, kelias kolonėles sujungę, pripildykite visus namus tos pačios dainos skambėjimo. Daugiaerdvis garsas reiškia daug galimybių.
Išsamiau

PROGRAMĖLĖS IR MUZIKOS PASLAUGOS

Muzika iš debesies, muzikos srautas ir nuosava muzikos biblioteka: visas jūsų mėgstamiausias dainas palaiko fantastiška NEMOKAMA programėlė.
Išsamiau

STULBINAMA GARSO KOKYBĖ

HEOS garsiakalbiai švarų garsą atkuria ne atsitiktinai: juos projektuoja Denon ekspertai, kurie jau daugiau kaip 100 metų yra garso sistemų lyderiai.
Išsamiau

PAPRASTI NUSTATYMAI

Neįtikėtina, kaip lengva pradėti klausytis muzikos per HEOS kolonėles. Pastatykite kolonėles, ir jau po kelių minučių iš jų sklis muzika. Iš tiesų paprasta!
Išsamiau

Atsisiuntimai - HEOS 1 Go Pack

pdf file
Vadovas internetu
pdf file
Specifikacijų lapas - Anglų

2,03 MB
02-29-2016

Atsiliepimai ir Apdovanojimai - HEOS 1 Go Pack

Awards
Audio Vision
"Denon kurta HEOS Multi-room sistema neparodo jokių trūkumų[…] Didesnė įvairovė turbūt nebeįmanoma. […] Denon siūlo galimybę sujungti jau turimas kolonėles arba stereo sistemą su Multi-room sistemos galimybėmis.”
Pocketlint
“Jei ieškote geros multi-room garso sistemos, galinčios atkurti praktiškai visus garso formatus – įskaitant aukščiausios kokybės lossless garso failus – nerasite geresnės investicijos nei atnaujintas Denon Heos HS2.”
T3 - HEOS System
"Kova tarp Denon ir Sonos yra labia nuožmi […] HEOS vis dar yra geriausiai skambanti multi-room garso sistema […] Stulbinanti garso atkūrimo kokybė bei užtikrintas galingas programėlės veikimas."
AV Forumai

"Bendras kokybės derinys - lankstumo ir našumo išskiria jį tarp visų konkurentų." Pilna apžvalga - spustelėkite čia.

EISA APDOVANOJIMAS Geriausias 2015-2016 m. gaminys

Nustebins itin sodrūs žemi garsai, subalansuotas diapazonas ir kambarį užliejanti energija: puikus būdas pripildyti namus nuostabaus garso.

T3 Best on Test

Denon gaminamas HEOS – tai daugiaerdvio garso sistema, kurią renkamės! Daug funkcijų, galimybė klausytis muzikos iš USB laikmenos, patogi programėlė – šis grotuvas geriausias!

DUK - HEOS 1 Go Pack

 • KAS YRA DENON GAMINAMAS HEOS?
  Denon gaminamas HEOS -tai bevielė daugiaerdvė garso sistema, į vieną visumą sujungianti nuostabiai skambančius grotuvus, skirtus naudoti visuose jūsų namuose. Nemokama programėlė skirta valdyti visus sistemos prietaisus ištelefono ar planšetinio kompiuterio su iOS arba Android operacine sistema. Galite mėgautis mėgstamiausia internetu transliuojama muzika, klausytis interneto radijo stočių ar savo turimos muzikos kolekcijos, o sistemą paruošite naudojimui vienu įkvėpimu....Išsamiau
 • KUO HEOS KOLONĖLĖS IŠSISKIRIA IŠ KITŲ BEVIELIŲ KOLONĖLIŲ?
  HEOS yra tikra daugiaerdvė sistema. Vienos dainos galite klausytis visuose ar tik keliuose kambariuose, galite klausytis ir skirtingų dainų visuose kambariuose. Tuo ši sistema pranašesnė už kitas bevieles sistemas, pavyzdžiui, Airplay ar Bluetooth. HEOS naudoja standartinę bevielę namų technologiją, taigi galite naudoti įprastinį maršrutizatorių: nereikia jokios papildomos įrangos. Bevielis diapazonas ir garso kokybė gerokai pranoksta Bluetooth ir kitus prietaisus, o garsiakalbius galite valdyti, naudodami vieną nemokamą HEOS programėlę. HEOS gamina meistrai, turintys šimtametes garso įrenginių gamybos tradicijas....Išsamiau
 • KUO VIENOS NUO KITŲ SKIRIASI 3 HEOS KOLONĖLĖS?
  HEOS 3 sudaro mažoms ir vidutinio dydžio patalpoms sukurti du viso diapazono garsiakalbiais su dviejų kanalų D klasės stiprintuvu. HEOS 5 - tai 5 garsiakalbių sistema su 4 aktyviais garsiakalbiais (du žemų dažnių garsiakalbiu, 2 vidutinių-aukštų dažnių garsiakalbiai) bei 4 kanalų D klasės stiprintuvu bei pasyviu spinduliuotuvu. Idealiai tinka naudoti vidutinio dydžio ir didelėse patalpose. HEOS 7 turi 7 garsiakalbius, įskaitant dvigubą žemų dažnių garsiakalbį, du vidutinių-aukštų dažnių garsiakalbius ir aktyvų žemų dažnių generatorių su 5 kanalų D klasės stiprintuvu ir dviem pasyviais spinduliuotuvais. HEOS 7 turi ausinių lizdą. Visi modeliai turi vienodas galimybes transliuoti muziką iš interneto, USB ir Aux lizdus..... Išsamiau
 • KOKIA HEOS KOLONĖLĖ YRA TINKAMIAUSIA MANO KAMBARIUI?
  Visi HEOS garsiakalbiai dovanoja neprilygstamą garso kokybę. Paprastai HEOS 7 rekomenduojama naudoti didesniuose kambariuose ir atviroms erdvėms, pavyzdžiui, svetainėms, kiemeliams, namams su terasomis bei tinkamas entuziastams, kurie nori giliausių žemų tonų bei didžiausio galingumo. HEOS 5 skirta vidutinio dydžio ir didelėms patalpoms, pavyzdžiui, svetainėms, dideliems miegamiesiems ir kabinetams, mažesniems gyvenamiesiems kambariams. HEOS 3 tinka naudoti mažoms ir vidutinio dydžio patalpoms: miegamiesiems, kabinetams, virtuvėms.... Išsamiau
 • Ko DAR PRIREIKS, KAD HEOS VEIKTŲ MANO NAMUOSE?
  Į iPhone, iPad ar iPod, kuriuose įdiegta iOS 5 ar aukštesnė operacinė sistema, ar į telefoną su Android operacine sistema turėsite parsisiųsti nemokamą HEOSbyDenon programėlę.....Išsamiau
 • KOKIUS MUZIKOS ŠALTINIUS HEOS PALAIKO?
  Spotify, TuneIn, Deezer, Napster, TIDAL, SoundCloud, Mood Mix, - netrukus pasiūlysime daugiau; telefone ir planšetiniame kompiuteryje saugoma muzika, muzika iš USB laikmenos ar analoginių šaltinių.Išsamiau
 • AR GALIU NAUDOTI DVI HEOS KOLONĖLES KARTU STEREO ĮRAŠUS IŠGAUTI?
  Stereo garsui išgauti kartu galite naudoti du HEOS 1, du HEOS 3, du HEOS 5 du HEOS 7 kolonėles. Išsamiau
 • KIEK HEOS KOLONĖLIŲ GALIMA NAUDOTI VIENU METU?
  Sistema palaiko iki 32 HEOS grotuvų tinkle. Išsamiau
 • KAS YRA NEMOKAMA HEOS PASKYRA IR KUO JI NAUDINGA?
  HEOS paskyroje saugoma informacija apie nustatymus ir jūsų pasirinkimus, pavyzdžiui, prisijungimų prie muzikos paslaugų informaciją ir HEOS grojaraščius. Norėdami prie sistemos prijungti papildomą telefoną ar planšetinį kompiuterį, jums tereikia kiekviename naujame įrenginyje prisijungti prie paskyros, naudojant savo HEOS naudotojo vardą ir slaptažodį. Jūsų muzikos paslaugos bei HEOS grojaraščiai iškart bus pasiekiami ir jūsų naujajame įrenginyje. Jums pageidaujant, viename namų ūkyje galima kelių naudotojų HEOS paskyras. Taigi kiekvienas šeimos narys gali turėti savo asmeninę, pvz., Spotify, paskyrą ir naudotis namuose esančiomis kolonėlėmis... Išsamiau
 • KUR GALIU ĮSIGYTI HEOS?
  Įgaliotųjų HEOS pardavėjų sąrašą rasite mūsų svetainėje: skiltyje Įgaliotieji pardavėjai.